İNSAN FAKTÖRÜ

İNSAN FAKTÖRÜ.
BİZİM ZEKAMIZ

Ekibimiz, başka deyişle insan varlığımız bizim için en değerli yatırımdır. Merkezimiz ve dünyaya yayılmış ofislerimizde, nispeten küçük ama çok verimli ekiplerle hizmet üretiyoruz. Bu ekipler, lojistik dünyasının hemen her aşamasında ve saygın kurumlarında görev yapmış, birikim ve deneyim kazanmış sektör profesyonellerinden oluşuyor.

ACE büyüdükçe kendimize özgü kurumsal kültür ve değerlerimizi geliştirmeye özen gösterdik. Bu süreçte, bizimle aynı vizyonu, hedefi ve başarma hevesini paylaşan uzmanlar ve profesyoneller de aramıza katılarak ekibimizi güçlendirdi. Hepimizin ortak tutkusu; müşteri odaklı, daha verimli çalışan ve katma değerli hizmetler üreten yeni nesil bir lojistik şirketinin oluşumuydu.

ACE olarak ekibimizin uzmanlığı, birikimi ve mesleki aklıyla gurur duyuyoruz. Etik ve profesyonel değerlerimizi koruyarak güven ve şeffaflığı tesis etmeleri konusunda onlara güveniyoruz. Dahası, bu çerçeveyi gözeterek müşterilerimize yenilikçi ve esnek çözümler üretirken maliyetleri azaltmaları ve hizmet kalitemizi yükseltmeleri yolundaki becerilerine inanıyoruz.

İnsan değerimize yatırım yaparak küresel ölçekte büyümeyi sürdüreceğiz. Sizin için zekice çözümler üretebilen, güvenilir bir iş ortağı olmanın yolu bizce burdan geçiyor.

Relationship

İLİŞKİLER

Şeffaflığın temel prensip sayıldığı uzun soluklu ilişkiler kurmak için çalışırız.

Cost Effectiveness

DÜŞÜK MALİYET

İş odağımızda her zaman; güvenlik, hizmet ve hızdan ödün vermeden müşterilerimiz için en değerli hizmeti üretmek vardır.

Diversification

ÇEŞİTLİLİK

Büyüme stratejimizin temel amaçlarından biri, belirsizlik ve riski en aza indirmek üzere çeşitlendirilmiş bir ürün portföyü oluşturmaktır.

Customer Focus

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi anlamak için diğer tedarikçilerden ve hizmet sağlayıcılardan daha çok çalışmaya önem veririz.


Adaptice