KURUMSAL

LOJİSTİK.
BİZİM DÜNYAMIZ

1992 yılında kurulan ACE, lojistik, depolama ve danışmanlık hizmetlerine odaklanmıştır. Lojistik eksenli bir kuruluş olarak işimizin temeli hammadde ve ürünleri bol olarak bulundukları yerden, ihtiyaç duyulan noktalara taşımaktır. İlk günden beri yeni bir anlayışla hizmet üretme konusunda kararlığımızı koruyarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için fark yaratmayı hedefliyoruz.

Standartların üstünde depolama ve kombine lojistik faaliyetlerini planlama, tasarlama ve uygulamaya odaklanırken, aynı zamanda müşterilerimize avantaj sağlamak için hizmetlerimizi, teminat yönetimi çözümleri bazında danışmanlık ve finansal destekle birleştiriyoruz.

sag res

ACE her zaman, müşterilerinin pazar payını büyütmek için üstüne düşeni yerine getirmeye çalışır. İş yaklaşımımız, her vakada en uygun çözümü üretebilmek için hizmetlerimizi esnek ve şartlara uyum sağlayacak biçimde tasarlamaktır; bu sayede hizmet kalitemizi artırırken müşterilerimizin de masrafları kısmasına yardımcı oluyoruz. Nihai olarak tedarikçi, tüccar, finansör ve son kullanıcılar arasında en güvenli köprüyü kurma vizyonuyla hareket ediyoruz.

Güven ve şeffaflığı her şeyin üstünde tutarak, müşterilerimizi bizden vazgeçemeyen uzun vadeli iş ortaklarına dönüştürmek için her gün daha çok çalışıyoruz.

Biz dünyamız bu anlayışla dönüyor.

Sertifikalarımız

iso-9001-2015

iso-14001-2015

iso-18001-2007

Relationship

İLİŞKİLER

Şeffaflığın temel prensip sayıldığı uzun soluklu ilişkiler kurmak için çalışırız.

Cost Effectiveness

DÜŞÜK MALİYET

İş odağımızda her zaman; güvenlik, hizmet ve hızdan ödün vermeden müşterilerimiz için en değerli hizmeti üretmek vardır.

Diversification

ÇEŞİTLİLİK

Büyüme stratejimizin temel amaçlarından biri, belirsizlik ve riski en aza indirmek üzere çeşitlendirilmiş bir ürün portföyü oluşturmaktır.

Customer Focus

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi anlamak için diğer tedarikçilerden ve hizmet sağlayıcılardan daha çok çalışmaya önem veririz.


Adaptice