METAL DEPOLAMA

METAL DEPOLAMA VE TEMİNAT YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

res2

ACE, küresel metal hammadde pazarında; tüccar, üretici ve kullanıcılar için önde gelen bir servis sağlayıcıdır. Birincil aluminyum, çinko, bakır katot, kurşun, kalay, nikel, aluminyum alaşımlar, bakır mamuller, çelik kütük, çelik mamuller, cevherler, konsantreler, demir alaşımlar ve minör metaller, faaliyet konumuzu oluşturan başlıca ürünlerdir.

2004 yılından beri, İzmit körfezi, İskenderun, İzmir ve Karadeniz bölgesine, Türkiye’nin en büyük A tipi gümrüklü antreposunda, 3.2 milyon mt ürün kapasitesiyle metal depolama ve lojistik hizmeti vermekteyiz. Son 4 yılda metal alanında ortalama işlem hacmimiz 350.000 m/t’yi geçmektedir.

ACE; metal tüccarları, dağıtımcıları ve üreticilerini stok finansmanıyla destekler. Üretim ve satış hazırlığı aşamalarında varlığa dayalı kredilendirme sağlayarak müşterilerinin daha yüksek satış hacimlerine ulaşmasına ve üretim kapasitesini daha verimli kullanmalarına yardımcı olur.

Sahadaki deneyimimiz metal sektörüne dünya çapında uygun maliyetler sunmamızı sağlamaktadır. ACE, Tayvan ve Şangay’da kendi tesisleri, Kaohsiung ve Yang Shan Serbest Ticaret Bölgelerinde gümrüklü antrepolarıyla hizmet vermektedir. Taiwan depomuz Londra Metal Borsası tarafından onaylanmış bir Türk şirketine ait ilk tesistir.. Kısa süre içinde Asya’da başka yeni noktalarda da hizmet vermeye başlayacağız.

Relationship

İLİŞKİLER

Şeffaflığın temel prensip sayıldığı uzun soluklu ilişkiler kurmak için çalışırız.

Cost Effectiveness

DÜŞÜK MALİYET

İş odağımızda her zaman; güvenlik, hizmet ve hızdan ödün vermeden müşterilerimiz için en değerli hizmeti üretmek vardır.

Diversification

ÇEŞİTLİLİK

Büyüme stratejimizin temel amaçlarından biri, belirsizlik ve riski en aza indirmek üzere çeşitlendirilmiş bir ürün portföyü oluşturmaktır.

Customer Focus

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi anlamak için diğer tedarikçilerden ve hizmet sağlayıcılardan daha çok çalışmaya önem veririz.


Adaptice