REACH

REACH

ACE, bütün çalışanları, iş ortakları ve ziyaretçileri için sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sağlar; bu amaçla tehlike, risk ve hatalı uygulamaları saptayarak uygun biçimde ortadan kaldırır veya azaltır. 

REACH ve CICR (Türkiye’nin kimyasallarin envanteri ve kontrolü hakkindaki yasal mevzuatı) mevzuatını bütün tedarik zinciri sürecinde titizlikle uygular.

Bir AB mevzuatı olan REACH, kimyevi maddelerin yapısal özelliklerini daha iyi ve önceden tanımlayarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını iyileştirmeyi amaçlar. REACH mevzuatının geliştirilme ve uyarlanma sebebi, bütün dünyada çok sayıda ve büyük miktarda kimyevi maddenin üretilmesi ve satışa sunulması; ve bu maddelerin çevre ve insan sağlığı için içerdiği tehlikeler hakkında yeterli bilgi olmamasıdır.

Relationship

İLİŞKİLER

Şeffaflığın temel prensip sayıldığı uzun soluklu ilişkiler kurmak için çalışırız.

Cost Effectiveness

DÜŞÜK MALİYET

İş odağımızda her zaman; güvenlik, hizmet ve hızdan ödün vermeden müşterilerimiz için en değerli hizmeti üretmek vardır.

Diversification

ÇEŞİTLİLİK

Büyüme stratejimizin temel amaçlarından biri, belirsizlik ve riski en aza indirmek üzere çeşitlendirilmiş bir ürün portföyü oluşturmaktır.

Customer Focus

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi anlamak için diğer tedarikçilerden ve hizmet sağlayıcılardan daha çok çalışmaya önem veririz.


Adaptice