TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ.
BİZİM GÜCÜMÜZ

res2

Teknoloji; yetkin ekibimiz ve akılcı stratejimizin yanında ACE’nin iş yaklaşımını tamamlayan üçüncü ayak olarak yer almaktadır. Bu yüzden bilgi yönetimi ve iletişim sistemlerine sürekli yatırım yaparak personelimizin yetenekleri ve erişimini, müşterilerimizin kontrol ve konforunu artırmaya çalışmaktayız.

Bize özel geliştirilmiş ERP Depolama Yönetimi Sistemimiz, barkod ve RFID kullanarak, müşterilerimizin ve finansörlerimizin gerçek zamanlı bilgi erişimine ve kontrolüne olanak vermektedir. Bu sisteme, ACE web sitesindeki güvenli e-portal aracılığıyla erişilebilmektedir.

Her zaman, anlaşılması ve kullanımı kolay ama işlevsel olarak sofistike sistemler geliştirmekten yanayız. Anlayışımız, aşırı karmaşık ve standart olmayan yapı ve uygulamalardan uzak durmaktır. Bilgi yönetimini sadeleştirirken, ekiplerimize genel resmi görmelerine olanak veren güçlü araçlar sağlamak, ve bu sayede güvenlik, verimlilik ve hızı en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Relationship

İLİŞKİLER

Şeffaflığın temel prensip sayıldığı uzun soluklu ilişkiler kurmak için çalışırız.

Cost Effectiveness

DÜŞÜK MALİYET

İş odağımızda her zaman; güvenlik, hizmet ve hızdan ödün vermeden müşterilerimiz için en değerli hizmeti üretmek vardır.

Diversification

ÇEŞİTLİLİK

Büyüme stratejimizin temel amaçlarından biri, belirsizlik ve riski en aza indirmek üzere çeşitlendirilmiş bir ürün portföyü oluşturmaktır.

Customer Focus

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi anlamak için diğer tedarikçilerden ve hizmet sağlayıcılardan daha çok çalışmaya önem veririz.


Adaptice